Отдыхая на природе убирайте за собой мусор!

Громада Рибалок України

МЫ ПРОТИВ СВОБОДНОЙ ПРОДАЖИ СЕТЕЙ
МЫ ПРОТИВ ЭЛЕКТРОУДОЧЕК
Громада Рибалок України

Вернуться   Рыбалка в Украине: Рыболовный Форум ВРОО "Громада Рибалок України" > Общий раздел > Информация о рыбоохране
Регистрация Пользователи Календарь Поиск Сообщения за день Все разделы прочитаны
Рыбалка в Украине. Новости рыболовного мира. Школа рыболовного мастерства. Рыболовный спорт. Экология. Борьба с браконьерством. Общественное движение. Все это на нашем портале.
Информация о рыбоохране Информация о рыбоохране, обсуждение работы территориальных органов

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 22.03.2012, 00:54   #1
AVN
Президент ВРОО "ГРУ"
 
Аватар для AVN
 
Регистрация: 16.12.2006
Адрес: Киев, Оболонь
Возраст: 42
Сообщений: 7,107
Записей в дневнике: 171
Репутация: 1334 Добавить отзыв для AVNДобавить отзыв для AVN
ВКонтакте Facebook Twitter
Лампочка Рибоохорона у Закарпатті

Головне управління Закарпатдержрибоохорони

90300, Україна, Закарпатська обл.
м. Виноградів, вул. Миру 53

Телефони: +38-3143-26610, +38-3143-27450
Факс: +38-3143-26616
Ел.пошта: [email protected]
Ел.пошта: [email protected]
http://www.zakrib.com.ua/

Телефони оперативного реагування на місцях:

Відділи оперативного реагування
Ужанський відділ - 099-029-12-53 (Ужгородський, Берегівський, Перечинський, В.-Березнянський адміністративний район)
Верхньо-Латорицький відділ - 050-157-57-00 (Мукачівський, Свалявський, Іршавський, Воловецький адміністративний район)
Боржаво-Тисянський відділ - 095-884-58-35 (Виноградівський, Хустський, Тячівський, Рахівський, Міжгірський адміністративний район)
__________________
З повагою, Неліпа Aндрій +380675057378
Президент ВГО "Громада Рибалок України"
"Краще запалити одну маленьку свічку, ніж клясти темряву" (Конфуцій)

Посмотреть AVN 
         Фотоальбомы AVN вне форума  
Ответить с цитированием
Старый 22.03.2012, 00:58   #2
AVN
Президент ВРОО "ГРУ"
 
Аватар для AVN
 
Регистрация: 16.12.2006
Адрес: Киев, Оболонь
Возраст: 42
Сообщений: 7,107
Записей в дневнике: 171
Репутация: 1334 Добавить отзыв для AVNДобавить отзыв для AVN
ВКонтакте Facebook Twitter
Сообщение Телефонний апарат, як засіб для лову риби?19.03.2012 року державними інспекторами рибоохорони Шарой Т.Т., Куцин М.М., Олашин М.А., Палько В.В. під час рейдової перевірки вздовж р.Теребля поблизу с.Вільшани Хустського р-ну, було затримано місцевого жителя, гр.Петрінко І.Ф.(1974 р.н.) котрий здійснював лов риби з використанням портативного "електролову", переробленого з військового телефонного раритету "ТАП-57".На момент затримання, порушник в такий спосіб встиг виловити: марени - 6 шт.(ЧК), ялець андруга європейський - 3 шт.)ЧК),головень 13 шт., гольяна - 24 шт.,слиж - 1 шт., бистрянка -3 шт., завдавши в такий спосіб державі збитків на суму у 2 516 грн. (ЧК - Червона книга України).За грубе порушення правил рибальства на гр.Петрінко І.Ф., складено протокол за ст..85 ч.4 КУпАП, матеріали справи готуються для направлення в прокуратуру на порушення кримінальної справи за ст..249 ККУ (караються штрафом від двохсот до чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк, з конфіскацією знарядь і засобів промислу та всього добутого.)

Джерело
__________________
З повагою, Неліпа Aндрій +380675057378
Президент ВГО "Громада Рибалок України"
"Краще запалити одну маленьку свічку, ніж клясти темряву" (Конфуцій)

Посмотреть AVN 
         Фотоальбомы AVN вне форума  
Ответить с цитированием
Старый 15.05.2012, 23:30   #3
AVN
Президент ВРОО "ГРУ"
 
Аватар для AVN
 
Регистрация: 16.12.2006
Адрес: Киев, Оболонь
Возраст: 42
Сообщений: 7,107
Записей в дневнике: 171
Репутация: 1334 Добавить отзыв для AVNДобавить отзыв для AVN
ВКонтакте Facebook Twitter
Сообщение Лучанські "електрики" попались в БаркасовоВ ніч з 9 на 10 травня на водному об'єкті системи "Чорний Мочар", між селами Горонда і Баркасово Мукачівського району, поблизу автомобільного мосту, інспекторами Закарпатдержрибоохорони Меденці І.І., Бочкор І.І., Гал С.С., було затримано групу мешканців с.Лучки Мукачівського району, що здійснювали незаконний рибний промисел з використанням "електролову".

Порушників, а ними виявились гр.Кереш В.А. (1965 р.н.), гр.Жувак В.В. (1989 р.н.), гр.Телиско В.В. (1987 р.н), гр.Мадярко М.В. (1983 р.н.), було затримано в момент виходу на берег та вкладання виловленої риби в багажник автомашин. Один із браконьєрів намагався втекти, викидаючи при цьому речові докази.

Окрім риби на загальну суму збитку в 3 902 грн., під час огляду затриманих 2-х автомашин і причепа з човном виявлено спеціальний акумулятор та підсак з "електрошнурами".

Для надання допомоги та конвоювання затриманих була викликана оперативна група Мукачівського РВ УМВС, котра і доставили все майно із затриманим до райвідділу.

На даний час працівниками органів рибоохорони спільно з міліцією, готуються матеріали для передачі в прокуратуру на порушення кримінальної справи за ч.2 ст.. 249 ККУ (за вироком суду дії караються штрафом від двохсот до чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк, з конфіскацією знарядь і засобів промислу та всього добутого.)

Джерело
__________________
З повагою, Неліпа Aндрій +380675057378
Президент ВГО "Громада Рибалок України"
"Краще запалити одну маленьку свічку, ніж клясти темряву" (Конфуцій)

Посмотреть AVN 
         Фотоальбомы AVN вне форума  
Ответить с цитированием
Старый 24.08.2012, 12:24   #4
Нарушитель
ФПСПДУ
 
Аватар для Нарушитель
 
Регистрация: 30.11.2011
Адрес: г.Комсомольское, Донецкая обл.
Возраст: 40
Сообщений: 51
Репутация: 23 Добавить отзыв для НарушительДобавить отзыв для Нарушитель
По умолчанию Заборона на здійснення рибальства в місцях існування та відтворення струмкової форелі

Цитата:
Сообщение от Главрыбвод
Враховуючи гідрометеорологічні умови, рекомендації наукових установ і спеціалістів, з метою забезпечення і збереження в належному стані середовища перебування, охорони та природного відтворення струмкової форелі у водоймах Закарпатської області в 2012-2013 році з 10 вересня 2012 року по 10 січня 2013 року наказом ГУ Закарпатдержрибоохорони № 92 від 20.08.2012 року, встановлено державну заборону на здійснення рибальства в місцях існування та відтворення струмкової форелі.
Надо же, какая интересная трактовка запрета.
Обратите внимание, что запрещён не так лов ручьевой форели, как ЛЮБОЙ любительский лов в местах её обитания. Это, скорее всего, связанно с тем, что самки форели идущие на нерест продолжают питаться, а поэтому возможно попадание их на крючок. Не знаю особенностей любительского лова в Закарпатской области, и насколько серьёзно такое ограничение затрагивает рыбаков любителей, которые не желают ловить форель, но хотят продолжать любительский лов в ручьях на другие виды незапрещённых рыб, но, если посмотреть в Викепедию, то получается, что Пструг струмковий, форель струмкова (Salmo trutta) – в той же Закарпатской области встречается не только в ручьях, но и в речках, и в озерах.
Цитата:
Сообщение от wikipedia
Форель (пструг) струмкова.
Пструг струмковий, форель струмкова (Salmo trutta) — Вид надзвичайно цінної риби з родини лососевих. Вона має товсте видовжене тіло, на хвостовій частині якого є невеликий, без променів жировий плавець. Тіло зеленувато-коричневе. На спині, на жовтувато-сірих плавцях розкидані численні червоні, чорні та білі плями. Залежно від умов середовища забарвлення змінюється. Належить до холодноводних риб. Він віддає перевагу швидкотекучим річкам з чистою водою, багатою на кисень. У спеку риба тримається поблизу джерел або забирається під камені, корчі, де впадає в оціпеніння, не живиться. Навесні та влітку основними компонентами її живлення є комахи та їхні личинки; восени, коли зникають жуки, мухи, коники та інші комахи, вона споживає риб, найчастіше гольяна, що майже завжди живе поруч з ним. Найінтенсивніше риба споживає корм рано-вранці та ввечері. Темп росту залежить від умов навколишнього середовища. Наприклад, в умовах Закарпаття довжина цьоголітка пструга в річці досягає близько 8 см, в озері — близько 11 см; шестирічні риби в річці мають довжину 35 см, в озері — понад 46 см. Маса їх відповідно в річці 310 г, в озері 890 г. Пструг струмковий може досягати зрідка довжини близько 60 см. Нереститься пізно восени, переважно в жовтні — листопаді на ділянках з швидкою течією, де дно кам'янисте або вкрите галькою. Самка будує з гальки гніздо, куди відкладає ікру. Після запліднення ікри, вона загортає гніздо. Зародки розвиваються під шаром ґрунту, який промивається водою, до наступної весни. У квітні — травні з'являються мальки. За тривалий час інкубації багато ембріонів гине, саму ікру знищують риби-плідники, а також харіуси, миньки. Плодючість пструга струмкового невелика. Наприклад, у самок, маса яких близько 125 г, вона коливається від 230 до 595 ікринок. Має ніжне, смачне, рожевого кольору м'ясо і високо ціниться як делікатесний продукт. Промислового значення вона не має через свою малу чисельність, тому на відтворення її запасів давно звернули увагу. На Україні пструга струмкового розводять у гірських річках Карпат, де створено понад 20 заводів відтворення запасів цієї цінної риби. Розведення пструга поклало початок ставковому рибництву. Поширення пструга струмкового українських водоймах зумовлене наявністю прохолодних, чистих і прозорих вод з швидкою течією й кам'янистим дном. Такі умови є у верхів'ях Прута, Черемоша, Серету, Стрию, Дністра та його притоків Свіча і Лімниця, у Тисі, Тересві, Тереблі, Ріці, а також у гірських річках Криму.
Першоджерело: Щербуха А. Я. Риби наших водойм.— 2-ге видання, доп.— К.: Рад. шк., 1987.— 159 с., іл
Материал из Википедии — свободной энциклопедии
И что же получается, что любая речка или озеро в которой можно встретить ручьевую форель закрыта для ПО с 10 сентября 2012 года, аж до самого 10 января 2013 ??
Но с другой стороны ручьевая форель, это та-же кумжа, а по той же Викепедии Проходная кумжа, озерная и ручьевая форель легко переходят друг в друга — это очень экологически пластичная рыба.
Цитата:
Сообщение от wikipedia
Кумжа, или кемжа (лат. Salmo trutta) — рыба семейства лососёвых. Обычные размеры взрослых особей кумжи варьируют в зависимости от подвида — до 30 — 70 см длины и 1 — 5 кг веса, некоторые подвиды достигают массы 24 кг, а длины до 117 см.
Проходная кумжа, озерная и ручьевая форель легко переходят друг в друга — это очень экологически пластичная рыба. Ручьевая форель, перевезенная в Новую Зеландию, скатилась в море и превратилась в проходную кумжу. Она входит в реки Европы от Пиренейского полуострова на юге, до Печоры на севере. Встречается и в Белом, Балтийском, Чёрном и Аральском морях. Распространена ручьевая форма (форель) очень широко, встречается в горных ручьях Марокко, Алжира, Туниса, Испании, Португалии, Франции, Корсики, Сардинии, Сицилии, Италии, Греции, Малой Азии, в верхнем течении Евфрата и Амударьи. В Америке кумжа акклиматизирована человеком.
Во многие реки рыбы идут практически круглый год, хотя имеются пики весеннего, летнего или осеннего хода. Одна самка выметывает около 3—4 тыс. икринок, которые после оплодотворения зарывает в грунт. Икра довольно крупная, до 5 мм. Идущая на нерест кумжа продолжает питаться, хотя и менее интенсивно. А после нереста проходные формы возвращаются на отгул в море. Молодь очень похожа на пестряток лосося и проводит в пресной воде от 3 до 7 лет. В море кумжа живёт от одного года до четырёх лет. Объектами питания служат сельдь, корюшка, колюшка, песчанка, не брезгует кумжа и различными беспозвоночными. Ценная промысловая рыба. Ручьевая и озерная форель, как и проходная кумжа,— объекты искусственного разведения. При обильном кормлении можно получать 50 ц и более с гектара пруда ежегодно.

Материал из Википедии — свободной энциклопедии
Отсюда получается, что по другой версии, как только ручьевая форель попала (или её запустили) в озеро, речку или море, то она уже может и не относиться к ручьевой форели.
Поэтому, что конкретно имели ввиду в Закарпатской РИ, когда ограничивали аж на 4 месяца места любительского лова и ПО, это еще следует уточнить.
Жаль, конечно, что на выяснения таких интересных моментов времени катастрофически не хватает, но если рыбаки и подвохи Закарпатской области заинтересованы в этом вопросе, то я бы подключился к решению.
Ну а если заинтересованности в этом вопросе нет, то давайте тратить наше время на более полезные моменты.
Миниатюры
Нажмите на изображение для увеличения
Название: Salmo trutta.jpg
Просмотров: 140
Размер:	40.8 Кб
ID:	14144  
__________________
ЭТО МОЕ ЛИЧНОЕ МНЕНИЕ /Нарушитель/
Посмотреть Нарушитель 
         Фотоальбомы Нарушитель вне форума  
Ответить с цитированием
Старый 23.09.2012, 17:46   #5
AVN
Президент ВРОО "ГРУ"
 
Аватар для AVN
 
Регистрация: 16.12.2006
Адрес: Киев, Оболонь
Возраст: 42
Сообщений: 7,107
Записей в дневнике: 171
Репутация: 1334 Добавить отзыв для AVNДобавить отзыв для AVN
ВКонтакте Facebook Twitter
Сообщение Затримання браконьєрів на р.Сальва16.09.2012 року під час проведення рейдової рибоохоронної роботи близько 19.00 к.ч. , державними інспекторами рибоохорони Боржаво-Тисянського відділу спільно з громадським інспекторами рибоохорони Донов В.А., Пал М.І., поблизу с. Шаланки Винорадівського району на р. Сальва було затримано "колектив" місцевих жителів , що здійснювали вило риби з використанням заборонених засобів лову у вигляді сітки-волока та сітки-верша.

У порушників, котрі виявились гр..Шаркаді Ч.М. (1974р.н.), гр..Вінце М.М.(1986р.н.), гр..Скоромаслей М.А. (1953 р.н.) та гр..Скоромаслей І.М. (1977р.н.), окрім сіток було виявлено в різного виду рибу, а саме: щука - 14 шт., головень - 24 шт., жерех(білизна) - 10 шт., товстолоб - 5 шт., лящ - 4 шт., плитка - 40 шт., карась - 2 шт., йорж - 1 шт., загальною вагою близько 10 кг.

На всіх порушників складено протоколи адміністративного правопорушення за ч.4 ст.85 КУпАП (санкція статті передбачає штраф від 340 грн. до 680 грн., конфіскацію, знарядь лову і майна, що було використано для промислу) та підготовлено матеріали для направлення в суд на відшкодування завданих збитків на суму понад 13 тис. грн.

Джерело
Миниатюры
Нажмите на изображение для увеличения
Название: p_62565_2_gallerybig.jpg
Просмотров: 176
Размер:	33.8 Кб
ID:	14309   Нажмите на изображение для увеличения
Название: p_62565_3_gallerybig.jpg
Просмотров: 152
Размер:	46.0 Кб
ID:	14310   Нажмите на изображение для увеличения
Название: p_62565_4_gallerybig.jpg
Просмотров: 189
Размер:	30.6 Кб
ID:	14311   Нажмите на изображение для увеличения
Название: p_62565_5_gallerybig.jpg
Просмотров: 157
Размер:	34.8 Кб
ID:	14312   Нажмите на изображение для увеличения
Название: p_62565_6_gallerybig.jpg
Просмотров: 190
Размер:	40.8 Кб
ID:	14313  

Нажмите на изображение для увеличения
Название: p_62565_7_gallerybig.jpg
Просмотров: 204
Размер:	42.1 Кб
ID:	14314  
__________________
З повагою, Неліпа Aндрій +380675057378
Президент ВГО "Громада Рибалок України"
"Краще запалити одну маленьку свічку, ніж клясти темряву" (Конфуцій)

Посмотреть AVN 
         Фотоальбомы AVN вне форума  
Ответить с цитированием
Старый 24.11.2012, 01:33   #6
AVN
Президент ВРОО "ГРУ"
 
Аватар для AVN
 
Регистрация: 16.12.2006
Адрес: Киев, Оболонь
Возраст: 42
Сообщений: 7,107
Записей в дневнике: 171
Репутация: 1334 Добавить отзыв для AVNДобавить отзыв для AVN
ВКонтакте Facebook Twitter
Восклицание Штраф за Червонокнижні види риб виріс у 10-100 разів....Управління Закарпаттярибоохорони наголошує на посилені відповідальності за незаконне добування видів занесених до Червної книги України.

Управління Закарпаттярибоохорони наголошує на посилені відповідальності за незаконне добування видів занесених до Червної книги України. Так Постановою КМУ від 07.11.12р. № 1030, в значній мірі підвищено суму відшкодування завданих збитків за 1 екз. виду. Так, за вилов 1 харіуса Європейського сума відшкодування складає 14 000 грн., такаж сума і за дунайського лосося (головатиця), а за стерлядь сума складає аж 48 000 грн. Гості та рибалки Закарпаття, будьте обачними під час відпочинку і уточнюйте місця лову в органах рибоохорони з метою уникнення неприємностей.

Підводячи підсумки рибоохоронної діяльності з початку листопада необхідно відмітити, що на кількість викритих порушень суттєво вплинув фактор зміни погоди в тому числі і похолодання та маловоддя Закарпатських водойм.

Разом з тим за вказаний період до адміністративної відповідальності притягнуто 71 чол.(лов на заборонених ділянках в нерест, перевищення ліміту знарядь лову, перебування з забороненими засобами лову, лов риби на зимувальних ямах), а також за грубе порушення правил рибальства (браконьєрство) 4 чол., 1 за вилов Червонокнижних видів. Окремо було проведено рейдові перевірки по дотриманню природоохоронного законодавства на водних об’єктах та в межах водоохоронних зон (будівельні, розчистка русел, експлуатація гідротехнічних споруд та насосних станцій …). За не виконання приписів та не виконання законних вимог інспекторів рибоохорони, по ст..188-5 КУпАП, притягнуто 6 чол.
За результатами розглянутих адміністративних справ на порушників накладено 3 757 грн.(у 28 випадках 1 100 грн. стягнуто на місці) та подано на відшкодування за завдані збитки у 2 випадках на 1 030,8 грн., вилучено 4 заборонених засобу лову (сітки) і затримано 6 кг. риби і один човен.

Джерело
__________________
З повагою, Неліпа Aндрій +380675057378
Президент ВГО "Громада Рибалок України"
"Краще запалити одну маленьку свічку, ніж клясти темряву" (Конфуцій)

Посмотреть AVN 
         Фотоальбомы AVN вне форума  
Ответить с цитированием
Старый 11.07.2013, 18:52   #7
AVN
Президент ВРОО "ГРУ"
 
Аватар для AVN
 
Регистрация: 16.12.2006
Адрес: Киев, Оболонь
Возраст: 42
Сообщений: 7,107
Записей в дневнике: 171
Репутация: 1334 Добавить отзыв для AVNДобавить отзыв для AVN
ВКонтакте Facebook Twitter
Восклицание Платне рибальство на річці Боржава незаконнеДо уваги мешканців Берегівщини!

Закарпатською міжрайонною прокуратурою з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері проведено перевірку щодо дотримання вимог водного законодавства та законодавства про тваринний світ управлінням Закарпаттярибоохорони та громадською організацією ПОР “Берегфіш”.

За результатами перевірки встановлено, що Наказ управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Закарпатській області від 27 лютого 2013 р. № 70 та Договір про співпрацю між управлінням охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів, регулювання рибальства в Закарпатській області та громадською організацією “Природоохоронна організація “Берегфіш” від 1 березня 2013 р., якими на річці Боржава в межах Берегівського району (32 км) встановлюється платне рибальство, не відповідають вимогам чинного законодавства.

Відтак здійснення любительського і спортивного рибальства на річці Боржава в межах Берегівського району проводиться безкоштовно, на умовах загального використання, в межах та обсягах безоплатного вилову.

Вісник Берегівщини
№ 46-47 від 6 липня 2013 року
__________________
З повагою, Неліпа Aндрій +380675057378
Президент ВГО "Громада Рибалок України"
"Краще запалити одну маленьку свічку, ніж клясти темряву" (Конфуцій)

Посмотреть AVN 
         Фотоальбомы AVN вне форума  
Ответить с цитированием
Старый 07.03.2014, 19:04   #8
Риболовний Вісник ГРУ
Всеукраїнська газета
 
Аватар для Риболовний Вісник ГРУ
 
Регистрация: 28.10.2008
Адрес: Рибальство в Україні
Сообщений: 47
Записей в дневнике: 83
Репутация: 7 Добавить отзыв для Риболовний Вісник ГРУДобавить отзыв для Риболовний Вісник ГРУ
Сообщение Рибалки візьмуть під контроль діяльність начальника управління держрибоохорони Закарпаття

Більше 20-ти рибалок з усіх куточків Закарпаття днями навідались до Виноградова, щоб висловити своє невдоволення роботою начальника управління держрибоохорони Закарпаття Едуарда Чорногора. Загалом рибалки незадоволені неадекватно низькою ефективністю роботи управління у області.

Представники більшості рибальських спільнот Закарпаття з Ужгорода, Берегового, Мукачева, Хуста, Виноградова, Рахівщини приїхали до управління вранці, аби заявити про те, що рибоохорона краю неефективно використовує навіть наявні у неї ресурси для забезпечення охорони рибних багатств області.

Рибалки розповіли Едуарду Чорногорі про засилля браконьєрів на берегах річок та стоячих водойм, про незаконний видобуток гравію та ніше.

Загалом увагу начальника управління закцентували на таких пунктах:

1) Тотальне засилля браконьєрів.

Причиною цього, на думку рибаків, є робота більшості штатних рибінспекторів «на здачу плану». Щоб не завдавати собі клопоту інспектори виходять раз на тиждень і штрафують на мінімальну суму кількох перших зустрічних рибалок, таким чином виконуючи «план». Тим часом сіткарі, електровудочники, рибалки, що незаконно виловлюють харіуса у гірських районах, залишаються безкарними.

І хоч пан Чорногора намагався виправдатись тим, що у рибінспекторів немає бензину, їх усього 6 осіб на область і тим, що у них майже немає належного інвентарю (що є правдою), рибалки на це резонно заперечили, що інспектори не виконують свою роботу належним чином навіть на ближніх і наче підконтрольних їм ділянках річок. Про це, зокрема, свідчить практична відсутність протоколів, у яких сума штрафу відрізняється від мінімальної (в районі 35 гривень).

2) Незаконний видобуток гравію.

За словами самого Чорногори, в області видано всього 2-3 офіційні дозволи на видобуток гравію, в той час як майже біля кожного населеного пункту діють до кількох десятків несанкціонованих бригад. Ці незаконні видобутки завдають значної шкоди руслам річок і всьому їх підводному населенню.

Рибалки відмічають, що у тих рідкісних випадках коли на їх дзвінки щодо незаконних «копанок» реагували, злочинці дивовижним чином дізнавались про це раніше, ніж приїздив інспектор, і встигали забратись з усім знаряддям.

3) Начальник управління усіляко гальмує видачу посвідчень дружинників при держохороні, які мають певні (обмежені у порівняні зі штатним рибінспектором) повноваження.

Крім того, зі слів начальника управління, виявилось, що жоден інспектор не звітує про свої денні переміщення і виконану роботу прозоро, і що начебто Чорногора сам закупив своїм коштом інспекторам щоденники, аби отримувати бодай якусь звітність.

У зв’язку з тим, що Едуард Чорногора не сказав на зустрічі нічого конструктивного, рибалки заявили, що починаючи з 26-го лютого вестимуть власну статистику викликів на місце злочину рибінспекторів, та фотографуватимуть усі підозрілі випадки на доступних їм ділянках найближчих водойм. Вони документуватимуть кожен виклик і перевірятимуть місцезнаходження інспекторів. У випадку неналежного реагування ставитимуть питання про доцільність перебування Едуарда Чорногори на даній посаді.

Якщо ж і зі зміною начальника ситуація з рибоохороною не зміниться на краще, то рибалки вимагатимуть усіма доступними законними способами взагалі розформувати держрибоохорону Закарпаття, як абсолютно непотрібний орган, що не виконує своїх функцій, натомість намарне витрачаючи гроші платників податків.

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. ]
Посмотреть Риболовний Вісник ГРУ 
         Фотоальбомы Риболовний Вісник ГРУ вне форума  
Ответить с цитированием
Старый 05.04.2014, 22:30   #9
Риболовний Вісник ГРУ
Всеукраїнська газета
 
Аватар для Риболовний Вісник ГРУ
 
Регистрация: 28.10.2008
Адрес: Рибальство в Україні
Сообщений: 47
Записей в дневнике: 83
Репутация: 7 Добавить отзыв для Риболовний Вісник ГРУДобавить отзыв для Риболовний Вісник ГРУ
Лампочка На Закарпатті зловили електровудочників!!!

Нажмите на изображение для увеличения
Название: P4236418.jpg
Просмотров: 208
Размер:	210.9 Кб
ID:	15506

04.04.2014 зранку, працівниками Широколужанського лісництва (нач. Феер В.М., інспектор Богдан В.В.) та інспекторами рибоохорони Регуш І.І., Мотря М.М., Куцин М.М. поблизу с.Широкий Луг було проведено оформлення матеріалів на двох чоловік, котрі з використанням "електровудки" здійснювали добуваня риби. Порушники затримані на місці скоєння порушення на р.Лужанка працівниками Широколужанського лісництва Карпатського біосферного заповідника у межах природозапоідного фонду. Окрім забороненого засобу лову, інспекторами вилучено і рибу (харіус - 8 шт., форель -2 шт., марена - 2 шт., верховодка - 1шт.). За попередніми підрахунками сума завданої шкоди перевищує 100 000 грн.

Також звертаємо увагу громадян, що з 5 квітня починається "нерестова" заборона на вилов риби. Рибальство дозволено тільки на спеціально відведених ділянках визначених наказом №21-О від 25.03.14р.

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. ]

Нерестова заборона 2014 (накази рибоохорони по всіх областях)
Вложения
Тип файла: pdf Наказ нерест весна _2014р.pdf (289.0 Кб, 163 просмотров)
Посмотреть Риболовний Вісник ГРУ 
         Фотоальбомы Риболовний Вісник ГРУ вне форума  
Ответить с цитированием
Ответ

Социальные закладки

Метки
Виноградів , Закарпатська , Закарпаття , область , рибоохорона


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 
Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Рибоохорона у Львівській області AVN Информация о рыбоохране 66 17.02.2015 23:00
Рибоохорона у Чернигівській області AVN Информация о рыбоохране 19 11.02.2013 13:00
Рибоохорона у Рівненській області AVN Информация о рыбоохране 4 29.11.2012 21:42
Рибоохорона у Волинській області AVN Информация о рыбоохране 5 23.09.2012 17:41
Рибоохорона у Вінницькій області AVN Информация о рыбоохране 4 01.08.2012 07:58

Наши друзья и партнеры


Текущее время: 09:49. Часовой пояс GMT +3.

рыбалка Информер Google PageRank Яндекс тИЦ и ранк


Copyright ©2006-2015 ВРОО "Громада Рибалок України". Все права защищены.
При полном или частичном использованим материалов сайта гиперссылка на http://www.ribaki.org.ua обязательна.

Работает на vBulletin® v3.8.7
Copyright ©2000-2015,
vBulletin Solutions, Inc.
Перевод: zCarot | Webmaster: OldEr